Kategorie
Aktualności

Specjalne zabiegi olejami naturalnymi

Nasz salon kosmetyczny to miejsce niezwykłe, w którym dbamy o piękno naszych klientów. W naszym salonie wykonujemy wiele specjalistycznych zabiegów. Nasze zabiegi są wykonywane przez profesjonalistów. Nasze salony używają naturalnych olei do pielęgnacji skóry.

Nasi klienci są zawsze zadowoleni. Zabiegi olejami naturalnymi to klucz do zdrowia i urody na długie lata. Sprawdź naszą ofertę. Nasze zabiegi są fantastyczne. W naszym salonie kosmetycznym zrelaksujesz się i zadbasz o urodę – naturalnie!

Kategorie
Aktualności

Profesjonalne usługi kosmetyczne

Zabiegi kosmetyczne są dla każdego. Bez względu na wiek czy płeć – zawsze możemy zadbać lepiej o swoje ciało, skórę, dłonie, paznokcie czy włosy.

Aby cieszyć się wysoką skutecznością zabiegów kosmetycznych powinniśmy odwiedzać tylko takie miejsca które mają wieloletnie doświadczenie w branży oraz posiadają nowoczesny sprzęt. Połączenie nowatorskich technik, sprzętu i wieloletniej praktyki daje świetne rezultaty dla klientów.

Kategorie
Aktualności

Najlepsza depilacja laserowa Poznań

Jeśli często borykasz się z mało skuteczną depilacją koniecznie sprawdź ofertę gabinetu COSMOMEDICA i ich zabieg laserowej depilacji.

Dzięki skutecznemu działaniu lasera zapomnisz o potrzebie golenia na długi czas. Zabieg jest wykonywany przez doświadczone osoby, z użyciem nowoczesnego i bezpiecznego lasera. Umów się już dziś na depilację laserową.

Kategorie
Aktualności

Jakie zabiegi na lato ?

Latem nasze ciało potrzebuje specjalnej pielęgnacji aby utrzymać kondycję skóry na satysfakcjonującym poziomie.

W lato nasza skóra jest poddawana na działanie niekorzystnych warunków takie jak wiatr, słońce czy wysokie temperatury. Aby utrzymać ją w dobrej kondycji trzeba odpowiedniej diety i kosmetyków. Warto inwestować też w zabiegi kosmetyczne w profesjonalnych salonach urody. Tylko doświadczona i wykwalifikowana osoba będzie w stanie dobrać odpowiednie zabiegi i kosmetyki do naszego typu skóry.

Kategorie
Aktualności

Nawilżanie skóry twarzy

Praktycznie każdej kobiecie zależy na jędrnej i rozświetlonej skórze twarzy. Stosują codzienne zabiegi na twarz oraz korzystają z usług salonów kosmetycznych aby poprawić stan swojej skóry twarzy i oszukać bieg czasu.

W domu możemy stosować kremy, dietę wspomagającą kondycję skóry, oraz maseczki ujędrniające, oczyszczające i nawilżające. W salonach kosmetycznych mamy do wyboru pełną paletę usług na skórę twarzy do których skorzystania gorąco zachęcamy.

Kategorie
Aktualności

Dla kogo peeling kawitacyjny?

Zabieg peelingu kawitacyjnego jest przede wszystkim wskazany dla osób które chcą poprawić wygląd skóry, jej napięcie, koloryt czy pozbyć się zaskórników. Taki peeling to bardzo głębokie oczyszczenie skóry.

Zabieg peelingu kawitacyjnego trwa zazwyczaj około 30 do 60 min. Jest to zabieg który należy do grupy zabiegów bezbolesnych, nie odczuwamy żadnego bólu czy dyskomfortu. Efekty po zabiegu możemy zobaczyć praktycznie od razu. Skóra jest wypoczęta, napięta i świeża.

Kategorie
Aktualności

Depilacja laserowa

Jeśli zmagasz się z szybko powracającym niechcianym owłosieniem koniecznie wypróbuj zabieg depilacji laserem. To bardzo skuteczna technika pozbycia się owłosienia.

Nowoczesne urządzenia laserowe potrafią szybko i skutecznie usunąć zbędne owłosienie z różnych partii naszego ciała. Zabieg jest komfortowy i bardzo skuteczny bo daje gwarancję długotrwałego efektu braku owłosienia. Zabieg laserowego usuwania włosów jest bezpieczny a po nim nasza skóra jest gładka, bez włosów a jednocześnie poprawia się także jej koloryt.